טובי הטניסאים הטובים בעולם מגיעים לאיטליה כדי להילחם על תואר הגראנד סלאם הראשון שלהם בשנת 2021. אנדי מאריי יחזור בשבוע הבא לטורניר צ'לנג'ר ATP ברומא, אך טניס אוסטרליה הודיעה כי לא תוכל לקחת טיסת שכר רשמית לטורניר לאחר מבחן חיובי. מוריי היה מבודד באוסטרליה, ייסע לאיטליה אם זה יהיה אפשרי ואפשרי, וטס בחזרה לאוסטרליה במטוס פרטי ביום שלישי, אמר סוכנו.

לאור ההחמצה באוסטרליה הפתוחה, יהיה חשוב אפילו יותר עבור מאריי למסור. הוא כנראה עומד על 99 אחוזים אבל הוא לא ממש השחקן שהוא צריך להיות ואני חושב שהוא יהיה שחקן ההגנה הטוב ביותר בסיבוב ההופעות.

הוא עשה קצת מכל דבר, הוא הביא את הכעס והאינטנסיביות הנעורים האלה ואז הוא סוף סוף חזר לגראנד סלאם. כעת הוא במקום הראשון בעולם ומביא הרבה אנרגיות ואנרגיה למשחק שהיה כאן. נדאל חלה עליות ומורדות בשנים האחרונות, וזכה ב 14 טורנירי גראנד סלאם ברציפות באליפות אוסטרליה הפתוחה, ווימבלדון, צרפת הפתוחה וארצות הברית הפתוחה. היו 27 כאלה מאז 2003, אז זכה פדרר בווימבלדון הראשון שלו, או 2010, אז זכה באוסטרליה הפתוחה; בפעם הראשונה מזה 20 חודשים הוא זכה במשחק במייג'ור.

מאריי הוא הטניסאי המקצועני הראשון מבריטניה שהגיע לגמר ווימבלדון וניצחונו הפך את סקוטלנד וכל בריטניה לגאה. בשנת 2013, מורי הפך לבריטון הראשון שזכה בטורניר מאז רוג'ר פדרר בשנת 2003 ואנדי מורי בשנת 2010. הוא הפך לשחקן השני יליד סקוטלנד אחרי הרולד מהוני בשנת 1896 שזכה בווימבלדון, והבריטי הגברי הראשון מאז פרד פרי בשנת 1936. הניצחון של מורי על נדאל בחצי גמר אליפות ארה"ב הפתוחה בשנת 2014 היה הניצחון הראשון שלו בגראנד סלאם מאז ניצח את פדרר בשנת 2012.

הוא הפך לשחקן הבריטי הראשון מאז 1937 שהגיע לגמר הפתוחה הצרפתית והשני להגן. אלוף אחרי רוג'ר פדרר בשנת 2003. הוא ניצח את אנדי רודיק וזכה בתואר טורניר ה- ATP הראשון שלו, תוך שהוא מפסיד לנובאק ג'וקוביץ 'כדי לשמור על תואר ווימבלדון. מאריי המשיך בהופעותיו המרשימות בכך שהביס את חואן מרטין פוטרו הארגנטינאי במשחקי ריו, והפך לטניסאי הגבר השלישי בהיסטוריה אחרי רוג'ר פדרר (2003) ואנדי מאריי (2010) שהגן בהצלחה על תואר הסינגלים האולימפי שלו.

כעבור כמה שבועות הוא הגיע לחצי הגמר של ווימבלדון, אך תקוותו לקידום התבדו על ידי פדרר חסר הגיל. מורי נלחם אז מפיגור של שתי מערכות בחצי הגמר לפני שהפסיד לג'וקוביץ '.

השיא הרשמי של אליפות אוסטרליה הפתוחה הוא שמורי מבודד כעת בביתו בלונדון. ניתוח שני היה אופציה, אמר מורי, אם הוא יתנהג באופן שיעזור לו לחזור לטניס המקצועי. אך נראה כי ההצהרה הפתוחה באוסטרליה נותנת למורי יותר מדי תקווה: "אנדי מאריי הודיעו שהוא בדק חיובי ל- COVID-19 ויהיה מבודד במולדתו בריטניה.

זוהי טיסת שכר נפרדת ש טס ישירות משדה התעופה הבינלאומי של מלבורן לתצוגה המתוכננת. היא נחתה במלבורן ביום שלישי בבוקר, שעות ספורות לפני שהשחקנים המובילים בהם אנדי מאריי, רוג'ר פדרר, נובאק ג'וקוביץ ', רפאל נדאל ונובאק ג'וקוביץ' הגיעו ללונדון, שם הם יופיעו תערוכה.

אנדי מאריי ייסע לאיטליה לשחק בטורניר ה- Italian Open במילאנו בשבוע הבא כדי להעפיל לטורניר ה- ATP Challenger. אנדי מאריי חזר מהפסקה של שבועיים וייסע לאירופה כדי להעפיל המשחק שלו בסיבוב הראשון באיטליה.

רגע לפני תחילת אליפות אוסטרליה הפתוחה 2019, מאריי הודיע שהוא עדיין עובד על הירך שלו ויפרוש אחרי גמר ווימבלדון השנה, או שהוא יפרוש. מי חזר באליפות אוסטרליה הפתוחה לראשונה מאז ניצחון צרפת הפתוחה שלו בשנה שעברה, עדיין מקווה להתמודד בתחרות האוסטרלית הפתוחה בחודש הבא. אף שמארי חשש לעיתים שזה יכול להיות הטורניר האחרון שלו כמקצוען בגלל בעיות מתנות בירך, הוא המשיך בקאמבק שלו. לאחר קריסתו לפני אליפות אוסטרליה הפתוחה, אלוף הגראנד סלאם העולמי מספר אחת וארבע פעמים הודה כי ייתכן שהטורניר היה האחרון שלו.

אחרי הראיון קורע הלב, שבישר את הסוף העצוב לקריירה נוצצת, מארי קיבל תו כללי לאליפות אוסטרליה הפתוחה. עם זאת, הוא לא יתמודד בסיום האירוע השנה ויחמיץ את סלאם מלבורן בפעם השנייה מזה שלוש שנים.

מאריי נאבק על צורה בשנת 2018 לאחר שהתרסק בסיבוב הראשון ברולאן גארוס וספג תבוסה בסיבוב השני באליפות ארה"ב הפתוחה. זה לא עבר בצורה חלקה עבור מאריי בשנת 2019, כאשר הזוגות בווימבלדון בשנת 2019 יופעלו. מאריי החמיץ את עונת 2020 בגלל סיבוכים בירך, אך הוא ניצח את אלכסנדר זברב במשחקו הראשון במרץ השנה, 4-6, 6-3, 7-5, 5-7, 3-4.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *