בעולם הטניס המשתנה כל הזמן, יש הרבה מחבטים לבחירה שהם טובים ומפחידים. בחירת המחבט הנכונה היא משימה די קשה, אך זו אחת ההחלטות החשובות בחייו של טניסאי.

מגוון רחב של מחבטי טניס מוצע על ידי קמעונאים למוצרי ספורט כמו Head Tennis, היצרנית הגדולה בעולם של מחבטי טניס. מגוון האפשרויות הזמינות עם מחבטי HEAD הוא רחב למדי, ויש מספר דגמים שונים העונים על צרכי הנגן. באופן גס, כל שורה מורכבת ממספר מחבטים, אך כל סדרה מגיעה בסדרת גרסאות כדי להבטיח שיש רדיקל שמתאים לכל סגנון.

שטח המשטח המתוח של ראש מועדון שמייצר הכי הרבה כוח עם הכי פחות מאמץ. במילים אחרות, ראש מחבט גדול יותר מאפשר לכדור לשקוע עמוק יותר בחוט הטניס, וכתוצאה מכך יותר כוח וסיבוב (כל שאר הדברים זהים). ככל שהראש גדול יותר, כך מתווספת יותר עמידות לרוח וכוח נוסף, סיבוב ותמרון נוסף על המחבט. ככל שראש המועדון קטן יותר (וכל האחרים זהים), כך המועדון ייצר פחות רוח ויותר סיבוב, והכוח יהיה גבוה יותר.

מלבד הכוח, גודל ראש המועדון משפיע גם על מהירות הכדור ועל ההשפעה על המשטח כמו גם על סיבובו ומהירות הסיבוב שלו. ככל שהראש קטן יותר, כך לשחקן יש יותר שליטה, גם אם המחבטים לא מייצרים כוח רב.

על ידי הגדלת הראש, הכדור יכול להחליק דרך המסגרת ולייצר יותר סיבוב, מה שעוזר להפוך את המחבט ליותר נימוח. גודל הראש של המחבט מספק יותר שליטה על מהירות וסיבוב כדור הטניס, מה שמקל על השחקן להכות בכדורי טניס מהמרכז. מחבט מכונה לעיתים קרובות "זרקור" מכיוון שרוב המשקל מרוכז בידית ועל המחבט. עם ראש קל יותר ממחבט, משקל המחבט גדול יותר מאשר בידית, כך שהוא עוזר להקל על המירוץ ויעיל יותר.

נאמר כי מחבטי טניס הם בעלי איזון אחיד מכיוון שמחבט טניס רגיל בגודל 27 אינץ 'ראשו על פיסת דיבלים (13.5 אינץ') והוא אורך 1/4 אינץ 'ו 3/8 אינץ' רחב (בערך זהה לכדור טניס). אם היית צריך לחזור ולהזיז את הדיבלים כדי להביא אותם לאיזון, ראש המחבט הכבד יותר היה מושפע ממשקלו, מה שמגדיל את הסיכון למרפק הטניס. יתרון נוסף של מחבט הטניס Head הוא משקל הנדנדה שלו, מכיוון שיש לו חוזק ויציבות ומאפשר לכם להכות כדורי טניס במדויק.

כששחקן פוגע בכדור טניס, הוא מקבל מחבט טניס ראשי, שיש לו דפוס מיתרים בעת מכה. כשאתה משחק עם מחבט שמוטה ביותר, תרגיש שהמחבט נשלט ומייצר יותר כוח מבלי לוותר על הזריזות.

שחקנים מקצועיים יזכו לתוקפנות רבה יותר במהלך המשחקים ותיתקלו במחבטי טניס ראשיים איכותיים אשר יוכלו ללכת הבוהן לבוהן עם מחבט הטניס הראשי הטוב ביותר שלהם. בין אם מתחיל, פנאי או מקצועי, עם מחבט הטניס הזה כדאי לנסות.

שחקנים לא צריכים לדאוג לקבל מיתרי מחבט מהחנות הנכונה או אפילו לדעת על מתח מיתרים וכדומה.

אנו פשוט מספקים לך דגם מחבט עם ראש מלא, המכיל את הראש ואת גודל האחיזה של מחבטי הטניס בדגם שלו. בנוסף למשקל העטלף שלך, אתה קובע אם העטלף שלך מכוון או מכוון. בחירת המחבט בגודל האחיזה הלא נכון משפיעה על הביצועים שלך ולא רק על הביצועים שלך, אלא גם על הביצועים הכוללים שלך. גודל הראש של מחבט טניס הוא האינץ 'המרובע שבו הכבל מייצר פנים וחוטים של מחבט, נמדד באינץ' מרובע.

לשחקנים מתקדמים שרוצים מחבט נוח עם יכולת משחק מצוינת בכל הסיבובים, Head מציע ערך מצוין כעטלף. הבחירה הטובה ביותר היא לחפש עטלפים איכותיים שיכולים לספק כוח ושליטה. המשך לקרוא כדי ללמוד עוד על מחבטי הטניס של Top Head לפני שתחליט על המועדף הבא שלך. אם אתה לא בטוח באילו מסלולי HEAD לנסוע, חשוב על Speed, המסלול הטוב ביותר לבדוק קודם.

הד תורם לעתיד הטניס עם קו מחבט ביצועים שלם. הילדים לומדים את המשחק ונהנים על המגרש ומחוצה לו עם מחבט הטניס ביד ובידי השחקנים האהובים עליהם. בין אם אתם מחפשים מחבטים לגברים או בגדי נשים, כאן בטניס פוינט תמצאו את כל מה שאתם צריכים כדי לחגוג את אהבתכם לספורט. אנו מציעים מגוון רחב של מוצרים לגברים ונשים וכן מגוון רחב של אביזרים ואביזרים לילדים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *