לא אכנס לנושא הכתיבה על מחבטי טניס ומחבטים, אך אראה לכם את כל מה שאתם צריכים לדעת כשקונים מחבט. זה נותן לך מידע שימושי כדי שתוכל לקבל החלטה מושכלת כשאתה קונה מחבט. לפני שנבחן את המחבטים בפירוט להלן, הנה סקירה קצרה של כמה מההיבטים החשובים ביותר של כל סוג של מחבט, מהיסודות וכלה בהיבטים הטכניים.

איננו יכולים להכין רשימה של עשרת מחבטי הטניס הראשונים מבלי להתחיל בהיבטים החשובים ביותר בכל סוג של מחבט טניס – המחבטים עצמם. הם בדרך כלל מבחינים בין שני סוגים שונים של מחבטים, המחבטים היוקרתיים והמחבטים במחירים נמוכים. לאחר שבחרתם מחבט טניס מסוים, עליכם לבחור את גודל האחיזה המתאים, וזה ההיבט החשוב ביותר של המחבט.

הידית היא נקודת המגע בין המחבט ליד, והיא הידית הזו שזמינה למגע עם המחבט ביד. גודל האחיזה הלא נכון של המחבט משפיע לא רק על הביצועים שלך, אלא גם על הביצועים. המיתרים במחבט טניס זול טוב מאפשרים לך לשחק עם המכה המדויקת ביותר, שיש לה פחות כוח, מכיוון שהיא עולה מספיק כדי לאחוז כמו שצריך בשתי הידיים ולצאת לדרך. מה שחשוב לציין הוא שלעתים אין לך שחקן שמעדיף לקנות אותם כדי לתת לו את האחיזה הטובה ביותר למחבט שלו.

Pro השתמשו במחבט טניס עם נקודה מתוקה קטנה, כך שתוכלו להתחבר אליו כל הזמן והמחבט מציע יותר שליטה. אז מחבטי טניס לפעוטות מושלמים לקטנים שאינם יכולים לשחק טניס כמו גם לעמיתיהם הוותיקים יותר. כמובן, יש רק דבר אחד שאתה באמת צריך וכעת זה הזמן הטוב ביותר לקנות מחבטי טניס.

לא נפסיק לחזור לאזור מקוון זה אם תחליט לקנות מחבטי טניס באופן מקוון. אוסף המחבטים שלנו הוא ייחודי ויש לנו מגוון ייחודי של מחבטים לילדים ולמבוגרים. יש לנו מגוון רחב של מחבטי טניס איכותיים לילדים ומבוגרים – מחבטי טניס ממותגים, פרימיום ואיכותיים. אתה יכול לדפדף בבחירה הידנית שלנו ועשויה מהחומרים האיכותיים ביותר לקבלת האיכות הטובה ביותר והמחיר הטוב ביותר.

אתה יכול להתאים אישית את המחבט שלך לחוויית משחק ייחודית ולחקור כל מיני מחבטי טניס שאתה עשוי לראות בעתיד. תגלו איך להשיג את מחבט הטניס שאתם רואים היום על המגרש ואיזה סוג של מחבט טניס תראו בעתיד! אם אתה עדיין לא בטוח, אולי תלך לחנות שלנו בלונדון כדי לחוש את המחבט ולנצל את ההזדמנות לנסות זאת בעצמך לפני שתתחייב לרכישה?

אנו מתחילים את הניתוח שלנו עם מיטב מחבטי הטניס של וילסון המיוצרים על ידי וילסון ספורטס המותג, שיש לו היסטוריה ארוכה של אנשי מקצוע גדולים המשתמשים בכל מיני ציוד ספורט. בין אם תרצו להישאר שחקן פנאי או ללמוד להפוך לשחקן פנאי נלהב, אנו נעזור לכם למצוא את המחבט המושלם עבורכם. אם אין לך מבחר טוב של מחבטים בחנות הטניס המקומית שלך בלונדון, המחבטים האלה מציעים נוחות מרשימה ורבעים מחבטים קלים יותר, אך הם לא בהכרח התמורה הטובה ביותר למחיר עבור מחבט טניס אם אתה הולך להיות שחקן טניס תחרותי. אז מדוע מותגי המחבט הטניס הטובים ביותר הם המתאימים ביותר לשחקני טניס פנאי ו

טניס פוינט גאה לספק לכם את המחבטים והאביזרים הטובים בעולם. בדמינטון, לדנלופ יש גם מסורת ארוכה של ציוד טניס מעולה ומגוון רחב של אביזרים. יש לנו מגוון רחב של אביזרי מחבט טניס לאנשי ספורט פנאי ומקצועי.

אם אתה שחקן טניס מקצועי או שחקן פנאי עם עניין רב במחבטות טניס, לחץ על קישור זה ועיין בקטגוריה מחבטי שחקנים מקצועיים. אם אתה קורא את זה, יש סיכוי שכבר יש איזו קטטה שאתה רוצה. לפני שתוכלו לבחור את המחבט הטוב ביותר לרמת המשחק שלכם, חשוב להבין את היתרונות והחסרונות של סוגים שונים של אביזרי מחבט לשחקנים מקצועיים ופנאי.

עייפות המסגרת היא גורם גדול, גם אם היא נאספה מספר פעמים ופגעה באלפי כדורי טניס עם המחבט. למחבטי טניס עובי מסגרת משתנה, מה שמשפיע גם על מאפייני המשחק: ראש מחבט מעט עבה יותר באמצע מייצב את המחבט (למשל מגדיל את ממתק).

הורים צריכים להיות מסוגלים למצוא מחבט בכל מחיר, אך תוכלו למצוא פחות מחבטים שמחירם נמוך יותר ויותר – אך גדול יותר. ניתן להשוות בין מחבט טניס טוב וזול שאינו שובר את הקופה למחבט איכותי ויקר בעל חוזק מסגרת טוב, כך שתוכלו לשפר את המשחק ולהשמיד את היריב. אם המחבט שלך מגיע בגודל מסגרת של 16 אינץ 'או 17 אינץ', עליך לבחור באפשרות 17 אינץ '.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *