יש לפחות ענף ספורט אחד שאינו יכול להיות מוגבל על ידי מגיפה עולמית: טניס שולחן. טניס שולחן הוא ענף ספורט בו אנשים מתחרים על שולחן טניס שולחן בזירה גדולה באוויר הפתוח, הממוקמת בדרך כלל במרכז העיר. זהו גם משחק פנאי פופולרי מאוד וניתן לשחק בו כאשר התנאים רגועים למדי ורבים תקועים בפנים כל עוד השולחן מאורגן לחלוטין.

טניס שולחן וטניס שולחן הם בעצם אותו משחק, אך ישנם מספר הבדלים ביניהם, כגון גודל וצורת השולחן, כללי המשחק וכו '. למרות שהיו מספר וריאציות, כולל המשחק הידוע של פונג פונג (ויש דרך הרבה יותר לא רשמית וחברותית לשחק בו), פינג פונג כמעט זהה לשני המשחקים.

למרות שבמקור מגרמניה, ניתן לשחק כדור הארץ סביב 10 עד 16 שחקנים והפך למשחק פופולרי באזורים רבים בעולם, במיוחד בארה"ב, שזו דרך נהדרת עבור קבוצה גדולה של שחקנים לשחק. טניס שולחן בו זמנית.

למרות שלא כולם מסכימים על ההבדלים, מי שמעדיף לשחק משחק פינג פונג חברתי יותר יכול לבצע התאמות קלות. לדוגמא, אם אתה מתמקד במשחק תחרותי יותר כמו טניס שולחן, אתה נוטה להשתמש בגרסת Roundball מוחלשת במקום בגרסה התחרותית יותר.

השבץ מחולק לשלושה חלקים עיקריים: טופספין, בקספין וטופספין (סיבוב מלמעלה למטה). מכיוון שרק צד אחד של העטלף משמש להכות את הכדור, מוחלים על הלהב שני סוגים שונים של גומי, אשר היתרון הוא לסובב את העטלף כדי להונות את היריב. ניתן להשתמש ב- Sidespin בשילוב עם כונן לולאה טוב בכדי לשנות משמעותית את מסלול הכדור, אם כי רוב השחקנים עם קושי בינוני מנפצים את הכדורים עם מעט או ללא ספין. לולאה טובה תסובב מעט, אך כשמכה אותה בצד היריב או על השולחן, היא תקפץ החוצה כמו מחבט טניס – בעיטת הגשה או אפילו יותר מחילופי כדור רגילים. הלולאות הטובות ביותר של הכונן קודחות וקופצות החוצה כשאתה פוגע בצד של היריב שלך או בשולחנות, בעוד הבעיטה הטובה ביותר עובדת כמו טניס.

זריקות לולאה של קדימה מבוצעות כאשר הכדור בדרך למטה, ונהיגה קדמית מתבצעת בחלק העליון של החרטום כך שניתן יהיה להכות אותו בשיא החרטום שלו. הפורמנד פורמנד הפורמנד הפורמנד הפורמנד הפורמנד הפורמנד הפורמנד הפורמנד הפורמנד הפורמנד הפורמנד הפורמנד הפורמנד הפורמנד הפורנוואנד הפורמנד הפורמנד הפורנד Forhand שים לב שכמה שחקני טניס שולחן שולטים במכה כדי להשיג מהירות סיבוב וטופספין על ידי לימוד המחצית העליונה של הכדורים והברשה עם מחבט סגור. קיצוץ אחורי צלעות נסחפות ליד השולחן והצלעות מתבצעות בצד הפנים של היריב, לא כשהוא בדרך למעלה. היד האחורית מבוצעת באותו אופן כמו ההנעה הקדמית, אלא שהנשק נורה בזווית ולא בקו ישר, בעוד שההנעה ביד Fore יכולה להתבצע רק במהירות גבוהה, מכיוון שהוא יכול לפגוע או אולי לא. כדור בקשת הכדור העליונה.

המטרה של פריצה הגנתית היא להשוות את סיבוב הזריקה של היריב למהירות המחבט.

שחקן טניס שולחן התקפי יראה בכל קבלת כדור כמצטבר – ממש עד לרסק המנצח. רק סדרת תבוסות מחושבת יכולה להבטיח נקודה מול יריב טוב. שחקן טניס שולחן פוגעני חושב על כל קבלת כדור כבניין – ממש עד לרסק המנצח – שחקן טניס שולחן פוגע יראה בכל עצרת כמצטבר לרסק מנצח וכן הלאה.

אם אתה מגיע ממדינה בה טניס שולחן הוא ספורט זוכה לשבחים, קונג מראה את הארכיטיפ של עליונות – עליונות. ג'אנג טדונג הוא לא רק שחקן טניס שולחן טוב, הוא נצפה גם כדיפלומט טוב. אחרת היינו משחקים מטורפים ", אמר ג'אנג, לשעבר נשיא התאחדות טניס השולחן הסינית CNTA.

מצומוטו מוותר על חזות האקשן האופיינית והמוארת ובסגנון הסוריאליסטי המשונן שלו, מחזק את הניגוד בין הגבוהים. פעולה מהירה של משחק טניס שולחן והילוך איטי של הסרט. הוא גם אמן פעולה, באמצעות מצלמות סרטי פאנל כדי להתקרב, להתמקד ולערוך, ומעניק למשחק מראה של סרט פעולה ולא רק פינג פונג. אתה צריך להבין משהו על טניס שולחן כדי לתרום לחוזקו הכללי ולהיות מספר אחד.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פינג פונג
pamiad

איך משחקים פינג פונג

משחק השתייה במכללות הפופולרי הפך לאחד ממשחקי השתייה הפופולאריים ביותר בעולם טניס השולחן, וזאת מכיוון שניתן להשתמש בו בשעות הלילה המאוחרות כאשר קבוצת חברים נהנית

Read More »
פינג פונג
pamiad

פינג פונג

יש לפחות ענף ספורט אחד שאינו יכול להיות מוגבל על ידי מגיפה עולמית: טניס שולחן. טניס שולחן הוא ענף ספורט בו אנשים מתחרים על שולחן

Read More »
מטקות פינג פונג
פינג פונג
pamiad

מטקות פינג פונג

מטקות פינג פונג. יש בשוק הרבה מטקות ומחבטים של פינג-פונג. אבל אנשים רבים לא ממש חושבים על איזה סוג של מחבט של פונג הם קונים.

Read More »
משחק טניס שולחן מטורף
מערכון פינד פונג של חבורת אנדרדוס