תארנו את הציוד הבסיסי שכל מתחיל צריך לקחת בחשבון לפני תחילת מסע הטניס שלו. אנו מציגים בפניכם את השותף לאימונים הבלתי נלאה בעולם וכיצד לבחור את שחקן הכדור הטניס הטוב ביותר.

חשוב לא פחות מהמחבט הוא סוג כדור הטניס איתו ילד מתחיל לשם הנאה, התפתחות ובטיחות. כדי להתחיל בהתאמה, הכדור שלך חייב להיות כדור עם משטח איכותי, אחיזה טובה ואחיזה חזקה.

על פי איגוד הטניס הבינלאומי (ITF), כדור הטניס המשמש בספורט תחרותי חייב להיות צהוב או לבן. לטניס פנאי טניס יכול להיות בכל צבע, אך בדרך כלל הוא ירוק בהיר. כדורי טניס מיועדים למשחקי טניס וקוטרם 6.70 ס"מ, בקוטר של 1.5 ס"מ לפחות ואורכו לא יותר מ -5 ס"מ.

אין אלטרנטיבה ללבוש חליפת טניס, אבל כאן אתה יכול גם לשחק עם מכנסיים קצרים או חצאית. יש בשוק גרסה מקשה אחת, ויש אלטרנטיבה ללבוש בגדי טניס. כמובן, מוצרים שפותחו במיוחד עבור טניס, כמו סרטי ראש ובנדנות טניס, הם הבחירה הטובה ביותר. בין אם אתה חובש סרטי ראש טניס או בנדסאנס טניס זו ההעדפה האישית שלך, שכן שני הפריטים עושים את אותו הטריק ועולים בערך באותה כמות. נוחות ועלות אמורים לקבוע בסופו של דבר את התוצאה, ולא את איכות המוצר.

למרות שציוד אינו הכרחי בהחלט, תגלה שכל חלק הוא יתרון בדרכו שלו, כל עוד יש לך מחבט וכדור לשחק איתו. אם אתה מכיר את ציוד הטניס הטוב ביותר שמתאים לצרכים שלך ומשחק טוב יותר, אתה צובר יתרון על היריבים שלך.

הנעליים, המחבטים והבגדים הנכונים יכולים לעשות לך פלאים אם אתה רוצה להשתפר בטניס. ישנם חומרים רבים ושונים אשר פותחו לייצור מיתרים של מחבטי טניס, ולכן אי אפשר לדון כאן ברשימה בלעדית. איך לבחור את מיתרי הטניס והמחבט הטובים ביותר: איך מיתרי טניס עובדים ומה עוזר לכם לבחור את נעלי הספורט הנכונות?

כחלק מסדרת "הטוב ביותר 8" שלנו, הדרך הטובה ביותר להתחיל היא עם מחבט טניס טוב למתחילים. אם אתה צריך משלך, הנה המדריך שלנו והרכבנו עבורך את כל הפרטים. רשתות הטניס – רשתות הן לרוב החלקים המושכרים של מגרש טניס, אך בחלקן יש חלקים סטנדרטיים כמו מגרשי טניס. איזה הכנסות נוצרות מעסקי ציוד הטניס ועד מתי נכנסת לשוק ציוד הטניס?

ניתחנו וניסחנו את היצרנים הרווחיים ביותר של ציוד טניס בארצות הברית, קנדה, אוסטרליה, ניו זילנד, צרפת, גרמניה, איטליה, יפן, דרום קוריאה, ספרד והולנד, מכיוון שהם נמנים עם יצרני ציוד הטניס הרווחים ביותר. נעשה שימוש בסוגים שונים של כדורי גולף, רשתות טניס, מחבטים וציוד טניס אחר וצפויים לצמוח ב -2.5% בשנת 2016, לעומת 1.2% אשתקד ו -0.4% השנה. סוגים שונים וציוד טניס משמשים בטורנירי טניס, כגון גרנד סלאמס, ווימבלדון, ארה"ב הפתוחה, צרפת הפתוחה וגמר הסיור העולמי, בין היתר. הם משתמשים בסוגים שונים של כדורי כדורגל וציוד טניס שונה, כגון רשתות טניס, מחבטים, מתלים, מחבטים וכו '. הסוגים והגדלים השונים של מגרשים, מגרשים ומגרשים צפויים לשמש באליפויות טניס, גרנד פרי, העולם גמר הגביע והסיור בארה"ב, בין היתר, ויגדל בשנה הבאה ב -3.1%, בהשוואה ל -2% בחודש שעבר ו -2% אשתקד וב -2.5% ב- C AGG (CACR).

אי אפשר לעקוב אחר כל ההתפתחויות הללו, ויש בשוק כל כך הרבה סוגים שונים של ציוד טניס שאי אפשר לעקוב אחרי כולם.

דבר אחד שיש לזכור: למצוא את ציוד הטניס הטוב ביותר זה לא קל כמו שרוב הטניסאים חושבים. כולנו יודעים כמה קשה למתחילים למצוא את מה שהם צריכים, אז היכונו עם כל הציוד והאביזרים הדרושים לכם לשחק טניס. אם כבר מיטבתם את כל ההיבטים האחרים של משחק הטניס שלכם, תוכלו להשקיע אינספור שעות באופטימיזציה של המחבט והחוטים שלכם.

תיק טניס, שאינו יקר ובדרך כלל יכול להכיל 1-4 מחבטים, הוא אחד הדברים החשובים ביותר שאתה צריך. זה מאפשר לך לשאת את כל שאר הגאדג'טים שיש לך ומגן על המחבט שלך מפני סדקים או שבירות כשאתה נוסע ממשחק למשחק, וגם נותן לשחקן דרך קלה להחזיק את המחבט עם רצועות בצידי התיק שלך. כדור – כדור אחד מספיק למשחק אחד וזה כדור שירעיד במספיק משחקים.

אם השחקן מתקשה להחזיר את הכדור, אם יש עליו המון טופספין, הוא יכול לכייל את מכונת כדור הטניס על ידי ירי זה – על – אחד לאחר שחרורו ושיחרור הטופספינים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *